Zamieszczona: 8 grudnia 2022
Łódzkie

Asystent ds. administracyjnych w dziale HR

Naszym Klientem jest firma, która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Jako pracodawca zapewnia dostęp do najnowszych technologii, możliwość współpracy ze sztabem specjalistów w swojej branży oraz atrakcyjne warunki do rozwoju!

Nasze oczekiwania:

  • wiedza z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • doświadczenie w obszarze administracji personalnej
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku związanym z ZZL
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) na poziomie średniozaawansowanym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność analitycznego myślenia

Nasza propozycja:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • dostęp do nowoczesnych technologii w nowopowstałej komórce organizacyjnej
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w systemie hybrydowym
  • pakiet benefitów pracowniczych, dostęp do szkoleń i kursów

Twoje zadania:

  • obsługa procesów kadrowych oraz HR
  • nadzór nad ewidencją czasu pracy, absencjami i urlopami
  • obsługa systemu ERP do rozliczania czasu pracy
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • udział w bieżących projektach prowadzonych przez dział personalny