Zamieszczona: 8 marca 2021
Lipniki Stare

Robotyk

Praca stała | 7 000-10 000

Nowopowstała spółka, która wyłoniła się ze struktur R&D firmy produkcyjnej, która specjalizujące się w produkcji mebli z drewna litego. Dostarczają swoje produkty min. do IKEA, Castorama, Praktiker, Leroy Merlin. Niedawno udało im się wybudować i otworzyć nowoczesny obiekt w Pułtusku. Trafisz do działu R&D, który skupia się na optymalizacji procesów produkcyjnych, budowaniu nowych zautomatyzowanych stanowisk pracy, jak i rozwianiu nowych produktów. Stawiają na innowacyjne rozwiązania tj. sieci neuronowe, posiadają roboty KUKA.

Zakres obowiązków

  • Praca w zespole tworzącym maszyny przemysłowe i stanowiska zautomatyzowane
  • Udział w projektach wewnętrznych, jak i w projektach prowadzonych dla klientów zewnętrznych,
  • Programowanie robotów przemysłowych (KUKA)

Wymagania

Pasjonaty, który jest nastawiony na dalszy rozwój w zakresie automatyki przemysłowej.  Liczymy, że posiadasz już doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych KUKA. Świetnie jak masz za sobą kilka zrealizowanych projektów z powyższego obszaru, którymi możesz się pochwalić. Otwartość i komunikatywność to na pewno cechy, które przydadzą Ci się wchodząc do tego zespołu. Plusem dla Ciebie będzie również doświadczenie w programowaniu PLC/HMI, znajomość sieci przemysłowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premia za realizacje projektów,
  • Szkolenia szyte na miarę Twoich potrzeb i dalszego rozwoju,
  • Pracę pełną wyzwań, ciekawych projektów w przedsiębiorstwie stawiającym na innowacje,
  • Pracę w systemie I zmianowym 8-16,
  • Benefity (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe),