Zamieszczona: 16 października 2020
Lubartów

Automatyk – Utrzymanie Ruchu

Największa Polska firma zajmująca się produkcją opakowań  tekturowych oraz samej tektury, zatrudniająca ponad 900 osób w swoim zakładzie. Związku z rozwojem oraz rozbudową firmy poszukujemy doświadczonego specjalisty. Będziesz miał okazję wejść do zespołu technicznego, który składa się z kilkunastu osób (mechanicy, elektrycy oraz automatycy). Park maszynowy to duże maszyny drukujące-składające (Bobst, Heidelberg), wycinarko-sklejarki, maszyny tnące, roboty przemysłowe, linia produkcyjna – w planach mają zautomatyzowany magazyn. Wykorzystują sterowniki Siemens, Omron, Allen Bradley, Schnider Electric.

Zakres obowiązków

·        Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych pod kątem automatyki i elektryki,

·        Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn produkcyjnych oraz nadzorowanie okresowych obsług i przeglądów maszyn i urządzeń,

·        Uczestniczenie w projektach wdrożeniowych,

·        Kontakt z serwisami maszyn i urządzeń (również zagranicznymi) w zakresie zamawiania części zamiennych, zgłaszania awarii itp.,

·        Projektowanie i wykonywanie drobnych układów automatyki i sterowania.

Wymagania

·        Doświadczonego automatyka, który ma już za sobą min. 2 letnie doświadczenie,

·        Znajomość sterowników PLC oraz paneli HMI – z powyższych Simens jest najważniejszy dla nas,

·        Dobra znajomość techniki napędowej, diagnozowanie silników/sterowników firmy Lenze, Baumuller, Schneider Electric, Nord

·        Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację pisemną i ustną (czytanie dokumentacji technicznej, kontakty mailowe i bezpośrednie z zagranicznymi producentami maszyn).

Oferujemy

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze – pozytywnie się zaskoczysz!

·        Duży budżet na szkolenie zewnętrzne,

·        Praca w systemie II zmianowym z dyżurami,

·        Dostęp do ubezpieczenia grupowego,

·        Współpraca z firmą, która stawia na nowoczesne rozwiązania i nową technologie,