Zamieszczona: 13 kwietnia 2022
Mazowieckie

Automatyk Zmianowy

Praca stała | 7 200 - 8 000 zł brutto

Klient, który jest międzynarodowym producentem najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i jednocześnie europejskim liderem w produkcji pieczywa.

Nasz wymagania:

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych,
  • Umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w działach utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych,
  • Uprawnienia z grupy G1 1kV/G2/ G3 D i E, wózki widłowe/nożycowe,
  • Gotowość do pracy zmianowej (6-18; 18-6).

To oferujemy:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji,
  • Możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • Przyjazną atmosferę, wysokie standardy pracy,
  • Dodatkowe świadczenia: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karty MultiSport,
  • Narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska,
  • Platformę do nauki języków obcych,
  • Transport pracowniczy.

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną, w szczególności remontów planowanych oraz prac prewencyjnych,
  • Zagwarantowanie sprawnego działania maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłości produkcji zakładu produkcyjnego,
  • Dokonywanie przeglądów, konserwacji i napraw według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac,
  • Lokalizowanie awarii maszyn i urządzeń w dziale objętym konserwacją, ich diagnozowanie i usuwanie lub współuczestniczenie w usuwaniu w celu zminimalizowania skutków i ograniczenia czasu przestoju,
  • Współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności.