Zamieszczona: 24 marca 2021
Murów

Automatyk

Nasz klient zajmuje się  produkcją desek i belek konstrukcyjnych, które są wykorzystywane do wielkogabarytowych konstrukcji. Firma działa na całym świecie, w Murowie zatrudnia ponad 300 osób, a ich produktami są zaopatrywane takie kraje jak: Japonia, Korea, Australia i Stany Zjednoczone.

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało bieżące usuwanie awarii maszyn z zakresu automatyki przemysłowej, wykonywanie przeglądów i konserwacji w zakresie sterowania automatycznego. Ponadto, będziesz miał możliwość realizować projekty w zakresie automatyki – modernizacje maszyn, programowanie sterowników PLC, udział w nowych inwestycjach. Aktualnie do firmy są wdrażane sterowniki Siemens S7 serii 300, 400, 1200, 1500 na których będziesz pracować. Zespół automatyków wynosi w tym momencie 6 osób. Automatyka oparta jest na PLC Siemens S5, S7; Mitsubishi; Pilz.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok (jeżeli jesteś osobą po studiach i chcesz podjąć pierwszą pracę na etat to znajdziemy również dla Ciebie stanowisko młodszego specjalisty),
  • Doświadczenie w pracy z sterownikami PLC Siemens (S5/S7)
  • Znajomość sieci przemysłowych tj. ProfiBus, Profinet, SafetyBus
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu paneli HMI oraz znajomość WINCC/Protool,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze,
  • Premie roczne oraz premie świąteczne,
  • Darmowy dojazd z okolic Kluczbork/Wołczyn lub dofinasowanie do  kosztów dojazdu własnym środkiem transportu,
  • Możliwość udziału w szkoleniach zwiększających kompetencje,