Zamieszczona: 17 kwietnia 2020
ŁÓDŹ NOWY JÓZEFÓW 70

CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU

Praca tymczasowa | 2720 zł – 3128 zł

Zakres obowiązków

  • Montaż i pakowanie

Wymagania

  •  Ukończony 18 rok życia

Oferujemy

  • Elastyczny grafik
  • Pracę można tratować jako stała -> zapewniamy pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę można traktować jako dodatkową*
  • Możliwość wyboru dni i zmian pracy*
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bezpłatny transport z kierunków:

– Piotrków – Tuszyn – Rzgów

– Ozorków – Zgierz – Aleksandrów Łódzki – Konstantynów Łódzki

– Łęczyca – Poddębice

– Sieradz – Zduńska Wola – Łask – Pabianice

*Podczas trwania pandemii praca w systemie 3 zmianowym 6 brygadowym

Rekrutację prowadzi HSS WORK (nr certyfikatu: 22915)

Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS WORK Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS WORK Sp. z o.o.”