Zamieszczona: 24 czerwca 2020
Łódź

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Praca stała | 4500 - 5000 zł brutto

Największy koncern motoryzacyjny w Polsce. Lider rynku z ponad 100 letnia historią, producent chemii gospodarczej, motoryzacyjnej oraz przemysłowej. Firma współpracująca z wieloma znaczącymi koncernami paliwowymi zarówno, krajowymi jak i zagranicznymi. W tej chwili firma głównie zajmuję się produkcją płynów do dezynfekcji.

Zakres obowiązków

Park maszynowy składa się z maszyn dozująco-pakujących, są to maszyny oparte na takich technologiach jak pneumatyka oraz hydraulika. Twoim głównym zdaniem będzie zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych przez wykonywanie konserwacji, czynności prewencyjnych, usuwani awarii oraz wykonywania przeglądów okresowych. Będziesz brał aktywny udział w montażu nowych urządzeń, instalacji technicznych oraz wdrażaniu działań usprawniających.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie techniczne: elektryka, mechanik lub pokrewne,
  • Wiedza z zakresy elektroniki  i mechaniki,
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
  • Uprawnienia SEP-E, mile widziane do 15kV.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe 4500-5000 zł brutto w zależności od doświadczenia + premie 10%,
  • Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Bony na święta dwa razy w roku, dofinansowanie do urlopu.

Rekrutacja prowadzona jest on – line.