Zamieszczona: 13 stycznia 2023
Łódzkie

Elektromechanik

Firma do której prowadzimy rekrutację to międzynarodowy producent środków higieny osobistej. Zajmuje się projektowaniem oraz wytwarzaniem wysokiej jakości produktów dla niemowląt, kobiet oraz dla dorosłych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (elektryka, elektromechanika)
  • Wiedzę z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki i pneumatyki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analizy dokumentacji maszyn oraz urządzeń
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • Uprawnienia SEP

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premię kwartalną 1500 zł brutto
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatną naukę języków obcych na platformie online
  • Wsparcie dla rodziców w postaci 3500 szt. pieluszek i stypendia dla dzieci

Twoje zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn
  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki
  • Przygotowywanie podzespołów do wymiany w maszynach produkcyjnych
  • Analiza przyczyn awarii i usterek oraz podejmowanie działań prewencyjnych
  • Identyfikowanie części zamiennych koniecznych do prawidłowego serwisu maszyny
  • Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego w celu poprawienia ich wydajności
  • Współpraca przy uruchamianiu nowych linii produkcyjnych