Zamieszczona: 11 września 2020
Łódź

Elektromechanik

Dla naszego Klienta – firmy z niemieckim kapitałem, specjalizującej się w produkowaniu podzespołów elektrycznych tj. szyny prądowe, przewody elektryczne i komponenty do transformatorów.

Miejsce pracy: Ozorków

Zakres obowiązków

  • Bieżąca konserwacja parku maszynowego,
  • Usuwanie awarii oraz podejmowanie działańprewencyjnych w celu zagwarantowania, ciągłościpracy maszyn,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i udział wprzeglądachtechnicznych,
  • Przygotowanie instrukcji TPM dla operatorów maszyn,
  • Utrzymanie i nadzór nad magazynem części zamiennych.

Wymagania

  • Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenia minimum średniego lub zawodowego technicznego,
  • Posiadania uprawnienia SEP min do 1 kV.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku,
  • Wynagrodzenie na poziomie 5000 zł brutto podstawa + 1000 zł premii miesięcznie,
  • Szkolenia doskonalące kwalifikacje,
  • Realne możliwości awansu w strukturze firmy.

Rekrutacja prowadzona jest telefonicznie i on-line.