Zamieszczona: 20 października 2022
Łódzkie

Elektryk

Firma do której prowadzimy rekrutację to międzynarodowy producent środków higieny osobistej. Zajmuje się projektowaniem oraz wytwarzaniem wysokiej jakości produktów dla niemowląt, kobiet oraz dla dorosłych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryka, elektronika lub automatyka)
  • Wiedza z zakresu elektryki i elektroniki
  • Umiejętność analizy dokumentacji maszyn oraz urządzeń
  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania sterowników PLC, Siemens (S7-300, S7-400, S7-1500)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 5500 – 8000 zł brutto
  • Premię kwartalną 1500 zł brutto
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatną naukę języków obcych na platformie online
  • Wsparcie dla rodziców w postaci 3500 szt. pieluszek i stypendia dla dzieci

Twoje zadania:

  • Identyfikacja uszkodzeń elektrycznych oraz źródeł ich pochodzenia
  • Naprawa / wymiana urządzeń elektrycznych
  • Instalacja oraz nadzór nowych urządzeń elektrycznych oraz linii produkcyjnych
  • Prowadzenie prac prewencyjnych
  • Udział w nowych projektach instalacyjnych przy uruchamianiu linii produkcyjnych na nowej hali