Zamieszczona: 30 marca 2021
Murów

Elektryk

Nasz klient zajmuje się  produkcją desek i belek konstrukcyjnych, które są wykorzystywane do wielkogabarytowych konstrukcji. Firma działa na całym świecie, w Murowie zatrudnia ponad 300 osób, a ich produktami są zaopatrywane takie kraje jak: Japonia, Korea, Australia i Stany Zjednoczone.

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało bieżące usuwanie awarii, wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn produkcyjnych oraz urządzeń elektroenergetycznych. Ponadto, będziesz odpowiedzialny za montaż, rozbudowę oraz konserwację instalacji elektrycznej oraz oświetleniowej na terenie zakładu.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym (możliwość przyuczenia i zdobycia doświadczenia zawodowego);
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze,
  • Premie roczne oraz premie świąteczne,
  • Darmowy dojazd z okolic Kluczbork/Wołczyn/Opole lub dofinasowanie do  kosztów dojazdu własnym środkiem transportu,
  • Możliwość udziału w szkoleniach zwiększających kompetencje,