Zamieszczona: 21 grudnia 2022
Łódzkie

Inspektor Jakości Dostaw

Firma specjalizuje się w obszarze nowoczesnych technologii i oferuje obsługę logistyczną, zarządzanie zapasami a także kontrolę jakości. W związku z rozwojem nowej komórki magazynowej poszukujemy Kandydatów na samodzielne stanowisko Inspektora Jakości Dostaw.

Lokalizacja: Wola Rakowa (woj.łódzkie) Nowy, rozwijający się magazyn.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenia w obszarze kontroli jakości,
  • wykształcenia średniego – technicznego,
  • bardzo dobrej znajomości Excela,
  • znajomość narzędzi pomiarowych,
  • dobrej organizacji pracy, zdolności analityczne oraz skrupulatności,
  • samodzielności w podejmowaniu decyzji,
  • mile widziana znajomość zasad BHP i obycia w przestrzeni magazynowej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Nasza propozycja:

  • stanowisko o dużym stopniu decyzyjności i samodzielności,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjnym systemem premiowym,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych,
  • kartę sportową MultiSport,
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover.

Twoje zadania:

  • zapewnieniem jakości dostaw na poziomie oczekiwanym przez klientów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • kontrolą jakości dostarczonych komponentów i materiałów do opakowań za pomocą urządzeń pomiarowych,
  • stałą kontrolą przestrzegania standardów jakościowych na etapie przyjęcia i magazynowania surowców oraz opakowań,
  • tworzeniem bieżących raportów przeprowadzonych kontroli,
  • pracą z dokumentacją jakościową – specyfikacjami i planami kontroli,
  • opiniowaniem reklamacji jakościowych komponentów i materiałów opakowaniowych,
  • efektywnym wykorzystaniem dostępnych zasobów,
  • zarządzaniem towarami uszkodzonymi pochodzącymi od dostawców,
  • wsparciem procesu zwrotów do dostawców towarów niezgodnych.