Zamieszczona: 8 listopada 2022
Mazowieckie

Inżynier ds. Utrzymania obiektu

Praca stała | 7000 -10 000 zł brutto

Jeden z liderów w sektorze produkcji wypieków takich jak chleby, bułki, bagietki, słodkie i słone przekąski. Firma zaopatruje w swoje produkty działy wypieków w wielu sklepach jak i również produkuje bułki dla giganta w świecie gastronomii: MC Donald’s. Zakłady firmy są ulokowane w trzech miastach: Michałowie Regionowie, Strzegomiu oraz Grodzisku Mazowieckim – w którym przyjdzie Ci pracować. Firma mocno stawia na oferowanie wysokiej jakości produktów.

Twoimi zadaniami na powierzonym stanowisku będzie koordynowanie bieżącymi sprawami dotyczącymi obiektu firmy.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie co najmniej średnie – techniczne
  • Uprawnienia elektryczne
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie – głównie komunikacja mailowa
  • Znajomość dokumentacji technicznej
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji zużycia mediów i ich optymalizacji zużycia
  • Znajomość SAP – mile widziane

Nasza propozycja:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bonus roczny
  • Prywatna opieka medyczna Enel Med.
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa MultiSport
  • Program socjalny
  • Szkolenia szyte na miarę twoich potrzeb i dalszego rozwoju,
  • Parking dla pracowników
  • Praca I zmianowa od poniedziałku do piątku
  • Wsparcie osoby technicznej „Złotej rączki”

Twoje zadania:

  • Weryfikacja i nadzór pracy firmy świadczącej usługę ochrony, czystości, obsługą techniczną mediów i HVAC
  • Nadzór nad urządzeniami dozorowanymi przez Urząd Dozoru Technicznego w ramach infrastruktury obiektu
  • Nadzór nad terenem zewnętrznym w zakresie zapewnienia porządku i sprawności technicznej urządzeń i instalacji
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej i dokumentacji budynku