Zamieszczona: 17 grudnia 2020
Sanok

Inżynier ds. utrzymania ruchu

Kilka słów o firmie

Naszym klientem jest zakład przemysłowy.

Zakres obowiązków

Przede wszystkim to stanowisko dla osoby która posiada umiejętność samodzielnego naprawiania bieżących usterek w parku maszynowym. Dodatkowo, to koordynacja działań konserwacyjnych, monitoring stanu maszyn oraz zarządzanie magazynem części zamiennych oraz planowanie i koordynowanie uruchamiania nowych maszyn. Osoba na tym stanowisku będzie sprawować pieczę nad 4 – osobowym zespołem w dziale utrzymania ruchu.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne – zawodowe lub wyższe,
  • Mile widziana znajomość narzędzi do optymalizacji pracy (m.in. Lean Management),
  • Doświadczenie w zarządzaniu działem utrzymania ruchu min. 3 lata,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • Stałe wynagrodzenie + comiesięczna premia,
  • Praca w systemie 1 – zmianowym (pn-pt),
  • Bogaty pakiet benefitów – bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”, półroczne bonusy,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.