Zamieszczona: 17 grudnia 2020
Lubartów

Inżynier Energetyk w Utrzymaniu Ruchu

To lider specjalizujący się w produkcji materiałów budowlanych tj. beton, styropian.

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy: kotłowni parowej, rozdzielni parowej i procesu autoklawizacji betonu,
  • Nadzorowanie pracy instalacji sprężonego powietrza i sprężarek,
  • Prowadzenie prac inwestycyjnych oraz remontowych w podległym obszarze,
  • Organizowanie szkoleń dla podległego zespołu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z obszaru energetyki cieplnej),
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zagadnień z zakresu ciepłownictwa, wytwarzania pary i jej wykorzystania w procesach autoklawizacji.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Posiadanie uprawnień UDT G2 – dozór.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjna płaca podstawowa,
  • Bogaty system premiowy,
  • Praca na I zmianę,
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownicze po 6 miesiącach,
  • Benefity z ZFŚS,
  • Ubezpieczenie zdrowotne i grupowe.