Zamieszczona: 31 sierpnia 2020
Tomaszów Mazowiecki

Inżynier procesu

Naszym klientem jest znany producent podzespołów z tworzywa sztucznego dla branży automotive.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie procesów technologicznych z zakresu procesów wtrysku,
  • Wprowadzanie działań usprawniających produkcję,
  • Aktualizacja i przygotowanie dokumentacji technologicznej oraz parametrów procesu,
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych.

Wymagania

  • Minimum 3 – 5 lat doświadczenia na podobny stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Wiedzę z zakresu technologii procesu wtrysku.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży automotive oraz znajomość obsługi wtryskarek.

Oferujemy

•   Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

•   Atrakcyjne wynagrodzenie,

•   Praca w godzinach 8:00 – 16:00,

•   Prywatna opieka zdrowotna,

•   Pełny pakiet socjalny,

•   Pełny pakiet szkoleń szkoleń poszerzających kompetencje,

•   Wsparcie zgranego zespołu.

Rekrutację prowadzimy telefonicznie i online.