Zamieszczona: 18 marca 2021
Ujeździec Mały

Inżynier Systemów Automatyki

Praca stała | do 14 000

Dla naszego klienta – firmy produkcyjnej (branża spożywcza), poszukujemy:

Inżynier Automatyki

Zakres obowiązków

* Usuwanie awarii, usterek i innych zakłóceń maszyn i urządzeń produkcyjnych
* Przeprowadzanie analizy źródłowych przyczyn awarii
* Wykonywanie konserwacji i modyfikacji istniejących programów sterowników i paneli operatorskich,
* Diagnostyka oraz usuwanie błędów programowych wykrytych podczas eksploatacji systemów sterowania
* Udział we wdrażaniu nowych systemów sterowania.

Wymagania

* Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej/serwisie  minimum 1 rok
* Praktycznej znajomość systemów sterowania PLC i HMI w zakresie serwisu i programowania.
* Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)
* Gotowości do pracy w systemie zmianowy
Dużym plusem będzie również:
* Doświadczenie w projektowaniu układów sterowania, programowanie sterowników oraz odpowiedzialność za prowadzenie zespołu projektowego w celu kompletnego montażu instalacji

Oferujemy

* Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
* Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie pracownicze, deputat wyrobów gotowych, możliwość dołączenia do programu Multisport, bony świąteczne i inne świadczenia socjalne, bezpłatna stołówka dla pracowników, możliwość korzystania z kasy zapomogowo- pożyczkowej,
*Pakiet relokacyjny
* Pracę w nowoczesnej firmie z wieloma udogodnieniami dla pracowników
* Możliwość rozwoju w strukturach firmy,