Zamieszczona: 10 kwietnia 2020
Łódź Widzew

INŻYNIER WSPARCIA PRODUKCJI

Praca tymczasowa |

Zakres obowiązków

  • Diagnozowanie powodów usterek na płytach głównych laptopów
  • Wprowadzanie danych do systemu oraz raportowanie wyników pracy
  • Przygotowywanie, testowanie i realizacja nowych rozwiązań mających na celu poprawę jakości procesów
  • Optymalizację i standaryzację procesów pod względem czasu, jakości i wydajności przy użyciu wewnątrzfirmowego oprogramowania

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Doświadczenie w serwisowaniu sprzętu elektronicznego
  • Dobra znajomość budowy płyty głównej laptopa
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • Mile widziane wykształcenie informatyczne, inżynieria produkcji lub pokrewne oraz podstawowa umiejętność programowania

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6-14 / 14-22)
  • Bezpłatne korzystanie z siłowni na terenie zakładu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres email:  iza.milka@hsswork.pl

Rekrutację prowadzi HSS WORK (nr certyfikatu: 22915)

Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS WORK Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS WORK Sp. z o.o.”