Zamieszczona: 8 kwietnia 2021
Łódź

Kierownik działu logistyki

Firma specjalizująca się w aranżacji nowoczesnych przestrzeni biurowych. To ekspert posiadający wiedzę o produkcji mebli z koncepcją zastosowania jej w miejscu pracy.

Zakres obowiązków

  • Planowanie oraz nadzór operacyjny nad procesami transportowymi i magazynowymi produktów,
  • Wdrażanie zmian optymalizujących procesy logistyczne oraz magazynowe,
  • Planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej oraz minimalizowanie kosztów,
  • Monitorowanie wskaźników magazynowych, transportowych oraz montażowych
  • Kontakt z siecią firm współpracujących i negocjowanie umów z poddostawcami – (firmy kurierskie, transport zewnętrzny, ekipy montażowe, itd.),
  • Przygotowanie raportów oraz analiz, kontrola budżetu działu,
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem,

Wymagania

  • 5 – letnie doświadczenie z obszaru logistyki, supply chain, działu operacyjnego,
  • Znasz metody zarządzania projektami oraz optymalizacji procesów operacyjnych,
  • Przepisy, procedury oraz dokumentacja związana z transportem krajowym i międzynarodowym są Ci znane,
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Pracowałeś/aś z systemem ERP oraz Ms Excel,
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2,

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Szkolenia wewnętrzne poszerzające kompetencje,
  • Pakiet benefitów: kurs językowy, ubezpieczenie grupowe, premia kwartalna,
  • Stałe wynagrodzenie,