Zamieszczona: 22 grudnia 2022
Łódzkie

Kierownik Jakości – Quality Manager

Firma do której poszukujemy kierownika działa w branży automotive – produkcja i transport. Jest to stanowisko gdzie samodzielnie będziesz podejmować decyzję, współpracować z innymi działami oraz wprowadzać optymalizację procesów produkcyjnych. Jakość wyprodukowanych produktów jest bardzo ważna i trzeba ją monitorować na każdym etapie czyli od rysunku technicznego i zamówienia klienta po finalnie wyprodukowany produkt.

Lokalizacja: województwo łódzkie, powiat Sieradzki.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz z zarządzania personelem i zasobami materiałowymi,
  • Znajomość terminologii zagadnień z zakresu jakości,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do delegacji do klientów,
  • Znajomość programów autocad, solidworks, MS office,
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów oraz chęć udoskonalenia procesów.

Mile wdziane:

  • Doświadczenie w kontroli jakości doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości w firmie zajmującej się spawaniem konstrukcji seryjnych i jednostkowych.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Nasza propozycja:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pracę na jedną zmianę,
  • Służbowy telefon, laptop i samochód,
  • Premię roczną ok. 18 – 22 000 tys. zł. w zależności od obrotu firmy.
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej, w przyjaznym zespole profesjonalistów,
  • Opieka medyczna,
  • Bezpłatny parking.

Twoje zadania:

  • Kierowanie zespołem 2-3 osobowym oraz prowadzenie działu kontroli jakości,
  • Zadania związane z analizą zagadnień technicznych, wprowadzeniem, monitorowaniem, optymalizacją oraz rozwojem systemu kontroli jakości,
  • Projektowanie procesu ciągłego doskonalenia w zakresie bezpieczeństwa procesowego KVP,
  • Wprowadzenie nowych produktów do fazy realizacji,
  • Tworzenie miesięcznych raportów,
  • Terminowe rozpatrywanie reklamacji dot. jakości,
  • Analiza procesów produkcyjnych i innych metod TQM,
  • Odbiór i kontrolę wyprodukowanych pojazdów,
  • Ścisła współpraca z działami produkcyjnymi.