Zamieszczona: 14 lipca 2020
Ozorków

Kierownik Produkcji

Praca stała | 7000-8000

Kilka słów o firmie

Stanowisko: Kierownik Produkcji
Lokalizacja: Ozorków
Zespół: 90 osób

Jakie wyzwania czekają na Ciebie i kim jest Twój pracodawca?

Poszukujemy obecnie brygadzisty na obszar produkcji – jest to firma z Niemieckim kapitałem, specjalizująca się w produkowaniu elektrycznych podzespołów tj.  szyny prądowe, przewody elektryczne, elementy do transformatorów.

Zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za całościowe zarządzanie obszarem produkcji – planowanie, organizowanie oraz monitorowanie wszystkich procesów zachodzący w firmie od strony kierowniczej. Zespół pracowników, za który będziesz odpowiedzialny wynosi 90 osób na ten moment, wolumen docelowo będzie wzrastał wraz z planami rozwojowymi firmy. Mamy do czynienia zmechanizowaną produkcją (obróbka metali, tj. miedź, aluminium). Oczekujemy, że dzięki Twojemu doświadczeniu będziesz mógł wnieść dobre praktyki w celu poprawy produktywności i jakości oraz obniżenia kosztów produkcyjnych. Będziesz raportował do dyrektora fabryki.

Wymagania

Oczekujemy, że na pewno:

·         Posiadasz już min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·         Znajomość branży obróbki metali (miedź, aluminium) będzie dodatkowym atutem,

·         Zarządzałeś zespołem min. 50 osobowym,

·         Posiadasz praktykę w takich zadaniach jak: optymalizacja kosztów produkcyjnych oraz znajomość i implementacja narzędzi LEAN,

·         Potrafisz się komunikować w j. angielskim (B2)

Oferujemy

Możemy zaproponować Ci:

·         Współpracę z organizacją, która w najbliższy czasie będzie mogła wyznaczyć Ci konkretne cele do osiągnięcia, jak i zapewni Ci środowisko do dalszego rozwoju.

·         Wynagrodzenie podstawowe do 8 tyś. zł brutto,

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         Pakiet socjalny: Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz premie świąteczne,