Zamieszczona: 6 grudnia 2022
Mazowieckie

Kierownik Projektu

Twój pracodawca to szwajcarski producent i dostawca systemów automatyki i BMS z ponad 100-letnią tradycją. Dostarcza produkty, fachową wiedzę oraz rozwiązania w zakresie zarządzania budynkiem i automatyki pomieszczeń przez cały okres eksploatacji budynku.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w kierowaniu projektami i zespołem realizacyjnym
  • Wiedze w zakresie systemów automatyki budynków i BMS
  • Samodzielność w planowaniu i wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy zespołowej

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: 7000 zł – 9000 zł netto
  • Premie roczną w wysokości 2-krotności wynagrodzenia
  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystywania w celach prywatnych
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Elastyczne godziny pracy

Twoje zadania:

  • Prowadzenie projektów instalacji Automatyki i BMS
  • Odpowiedzialność za prawidłową i skuteczną realizację projektów
  • Uczestnictwo w wyborze oraz nadzór nad robotami podwykonawców
  • Organizacja prac związanych z projektem
  • Nadzór i wsparcie inżynierów uczestniczących w realizacji projektu
  • Raportowanie do Kierownika działu Realizacji oraz Zarządu