Zamieszczona: 28 sierpnia 2020
Lipniki Stare

Kierownik zmiany utrzymania ruchu

Kilka słów o firmie

Twój przyszły pracodawca.

Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne, specjalizujące się w produkcji mebli z drewna litego oraz karniszy drewnianych. Dostarczają swoje produkty min. do IKEA, Castorama, Praktiker, Leroy Merlin. Niedawno udało im się wybudować i otworzyć nowoczesny obiekt w Pułtusku, gdzie opierają produkcję o nowoczesne maszyny i technologię.

Lokalizacja: Lipniki Stare 27, 06-100 Pułtusk

Zakres obowiązków

·         Zarządzanie zadaniami dla brygady mechaników, elektryków, automatyków

·         Wsparcie merytoryczne przy awariach maszyn (elektro-mechaniczna)

·         Udział w projektach optymalizacyjnych w DUR oraz uruchomieniach nowych maszyn,

·         Współpraca z magazynem części zamiennych i ustalanie potrzeb zakupowych,

·         Rejestrowanie awarii i konserwacji maszyn w systemie CMM,

·         Raportujesz do Kierownika UR,

Wymagania

Lidera, który ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem na obszarze utrzymania ruchu – potrafi sprawnie zarządzać zespołem na zmianie, delegować zdania, a następnie je rozliczać. Osoby, która posiada wiedze z zakresu mechaniki oraz elektryki, posiada uprawnienia SEP do 1kV. Dużym plusem będzie znajomość i praktyka z Lean Manufacturing.

Oferujemy

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze oraz premia za realizacje projektów,

·         Szkolenia szyte na miarę Twoich potrzeb i dalszego rozwoju,

·         Pracę pełną wyzwań, ciekawych projektów w przedsiębiorstwie stawiającym na innowacje,

·         Pracę w systemie II zmianowym 6-14, 14-22,

·         Benefity (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe),