Zamieszczona: 15 kwietnia 2020
Łódź Śródmieście, ul. Tymienieckiego, ŁSSE/Księży Młyn

Kontrola jakości/Pakowanie – Centrum ul. Tymienieckiego (ŁSSE)

Praca tymczasowa | 2300 zł - 2700 zł

Zakres obowiązków

  • Pakowanie opakowań do kosmetyków w kartony zbiorcze
  • Kontrola jakości, kontrola wizualna produktu

Wymagania

  • GOTOWYCH DO PRACY W SYSTEMIE RÓWNOWAŻNYM (4 dni pracy na 2 zmiany 6-18 i 18-6 – 4 dni wolnego)
  • Gotowych podjąć współpracę w dłuższej perspektywie
  • Posiadających doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Przyuczenie do stanowiska pracy
  • Możliwość szybkiego przejścia bezpośrednio na firmę

Rekrutację prowadzi HSS WORK (nr certyfikatu: 22915)

Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS WORK Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS WORK Sp. z o.o.”