Zamieszczona: 21 listopada 2022
Łódzkie

Kontroler Finansowy

Przedsiębiorstwo, które jest obecnie liderem w branży ogrodniczej – zajmuje się uprawą i sprzedażą drzew, krzewów owocowych oraz ozdobnych. Asortyment naszego Klienta jest dedykowany dla profesjonalistów i amatorów. W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową struktury firmy, rozpoczęliśmy poszukiwania Kandydatów na stanowisko Kontroler Finansowy.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w kontroli produkcji i działaniach księgowych (w szczególności odnoszących się do produkcji oraz kontroli, sprawozdawczości, planowania i budżetowania)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym w mowie i piśmie
  • podstawowa wiedza z zakresu kontroli wewnętrznej
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finansowe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • wysoki poziom umiejętności matematyczno-analitycznych
  • komunikatywność

Nasza propozycja:

  • samodzielne stanowisko oraz realny wpływ na działalność organizacji
  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią
  • ubezpieczenie zdrowotne z dofinansowaniem od pracodawcy
  • zniżki na produkty firmy
  • możliwość rozwoju i zdobycia wartościowego doświadczenia zawodowego

Twoje zadania:

  • aktywne uczestnictwo w procesie budżetowania kosztów zakładu, analiza realizacji budżetu w trakcie roku
  • opracowywanie danych na potrzeby miesięcznych prognoz dla zakładu w oparciu o aktualny plan produkcji
  • planowanie i prowadzenie wydatków inwestycyjnych zakładu
  • nadzór nad środkami trwałymi
  • sporządzanie prognoz, raportów i analiz finansowych
  • przygotowywanie, analizowanie sprawozdań dotyczących zarządzania zakładem i kluczowych wskaźników efektywności
  • udział w przygotowywaniu sprawozdania finansowego oraz danych dla audytorów zewnętrznych i wewnętrznych
  • nadzór i udział w procesie inwentaryzacji
  • ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy i kierownictwem
  • opracowywanie raportów dodatkowych na potrzeby zakładu oraz zarządu