Zamieszczona: 12 stycznia 2023
Łódzkie

Kontroler Stanów Magazynowych

Praca stała | 4200zł brutto + system premiowy

Firma, która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Jako pracodawca zapewnia dostęp do najnowszych technologii, możliwość współpracy ze sztabem specjalistów w swojej branży oraz atrakcyjne warunki do rozwoju!

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w obszarze magazynowym (mile widziane na podobnym stanowisku)
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT w kategorii II WJO
  • znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do pracy zmianowej
  • chęci do pracy i nauki, zaangażowanie, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, komunikatywność

Nasza propozycja:

  • praca o charakterze długoterminowym w nowopowstałym obiekcie magazynowym
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz możliwość uzyskania premii
  • dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej
  • prywatna opieka medyczna
  • świadczenia z ZFŚS

Twoje zadania:

  • weryfikacja jakościowa, ilościowa i lokalizacyjna materiałów w przestrzeni magazynowej
  • dbałość o zachowanie poprawności stanów magazynowych
  • praca ze skanerem
  • praca z wykorzystaniem wózka widłowego (w celu zdejmowania palet)
  • praca administracyjna – generowanie codziennych raportów i przesyłanie ich drogą mailową