Zamieszczona: 10 marca 2021
Łódź

Konserwator wózków widłowych

Firma specjalizuje się w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii – duża korporacja z USA. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne (OEM) oraz zintegrowany łańcuch dostaw (pakowanie, transport i obsługę posprzedażową). Jako pracodawca zapewni Ci dostęp do najnowszych technologii, możliwość współpracy z sztabem specjalistów w swojej branży oraz dogodne warunki do rozwoju!

Zakres obowiązków

  • Będziesz tworzył nowe stanowisko w organizacji, wcześniej firma korzystała z serwisu zewnętrznego, lecz chce obecnie zatrudnić na stałe doświadczonego specjalistę i zmniejszyć udział serwisu,
  • Będziesz odpowiadał za flotę wózków widłowych, baterie, ładowarki oraz obszar akumulatorowni,
  • Flota to ok. 30 elektrycznych wózków widłowych (Jungheinrich), połowa z nich to wózki specjalizowane,
  • Naprawa i konserwacja powierzonej floty,
  • Kontakt z serwisem zewnętrznym,

Wymagania

  • Osoby z doświadczeniem min. 2 – letnim na podobnym stanowisku,
  • Kandydata z uprawnieniami 1WJKI oraz 2WJK, uprawnienia SEP grupa I E i D  do 1 KV

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premia
  • Praca w godzinach 8-16 w tygodniu,
  • Współpracę z dużą zagraniczną korporacją,
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne,