Zamieszczona: 8 kwietnia 2021
Żychlin

Księgowa/y

Nasz klient to firma z innowacyjnym  podejściem do produkcji elementów taśmowych, które są dokładnie doprecyzowane do potrzeb klienta. Łączą specjalistyczną wiedzę z zakresu materiałów technologicznych (materiały samoprzylepne, folie, kleje i środki chemiczne) oraz wiedzę na temat konwertowania, aby poprawić wydajność przemysłową i łańcuch dostaw.  Firma posiada francuskie korzenie i planuje rozwinąć swoje skrzydła w nowych obszarach przemysłu m.in. lotnictwo oraz kolej.

Zakres obowiązków

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami świadczącymi usługi księgowe oraz z obszaru kadr i płac,
  • Rozliczanie kosztów produkcji,
  • Usprawnianie planu kont, wprowadzanie przelewów,
  • Kontrola przychodów i kosztów, z uwzględnieniem należności i zobowiązań,
  • Monitorowanie sytuacji finansowej, przygotowywanie zestawień i raportów,

Wymagania

  • Doświadczenie w księgowości min. 2 lata,
  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B2,
  • Doświadczenie na stanowisku Księgowa/y w firmie produkcyjnej,

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia roczna 5%,
  • Pakiet szkoleń poszerzających kompetencje,
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, kurs językowy,