Zamieszczona: 14 lipca 2020
Konstantynów Łódzki, ul. Langiewicza 52 (ŁSSE)

Lekka praca na produkcji – kontrola jakości/kontrola wizualna komponentu

Praca tymczasowa | 2300 - 2800

Zakres obowiązków

Obowiązki:
• Prosta praca przy taśmie produkcyjnej
• Odbiór detali z maszyny
• Kontrola jakości oraz kontrola wizualna komponentów, podzespołów
• Praca z komputerem na systemie produkcyjnym TRAKT

Wymagania

Oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Dokładność, spostrzegawczość, zaangażowanie
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)

Oferujemy

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Praca w systemie równoważnym (3 dni pracy na 2 zmiany 6-18 i 18-6 – 3 dni wolnego)
• Wynagrodzenie zasadnicze plus atrakcyjny system premiowania
• Praca długoterminowa

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 514-150-556 oraz o przesłanie CV na adres mailowy ewa.popowicz@hsswork.pl lub za pośrednictwem OLX. Zapraszamy również osobiście do biura HSS WORK: ul. Piotrkowska 270, III piętro, pokój 318.