Zamieszczona: 8 kwietnia 2021
Żychlin

Lider działu jakości

Firma działa na polskim rynku od kwietnia 2006 roku. Specjalizują się w branży stalowych konstrukcji spawanych. Wykonują elementy maszyn i urządzeń rolniczych, konstrukcje dla budownictwa: schody, balkony, elementy stalowe spawane do infrastruktury dróg i mostów, konstrukcje dla przemysłu maszynowego, chemicznego i energetycznego.

Zakres obowiązków

  • Pełnienie obowiązków Kierownika Działu jakości i Pełnomocnika ZSZ,
  • Zarządzanie kilkuosobowym działem jakości w zakładzie produkcyjnym,
  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości,
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla pracowników działu jakości i produkcji,
  • Zapewnienie jakości produktu końcowego,
  • Utrzymanie i rozwój systemów zarządzania jakością i środowiskiem,
  • Nadzór nad działaniami korygującymi,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz udział w audytach,
  • Przygotowanie i wprowadzenie procedur i instrukcji,

Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenie w Dziale Jakości,
  • Znajomość norm ISO 9001 ISO 14001,
  • Praktyczna znajomość przyrządów i technik pomiarowych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje (zapewniane przez firmę),
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,