Zamieszczona: 11 kwietnia 2022
Łódzkie

Lider Linii

Praca stała | 3 700 zł brutto + premie

Kilka słów o firmie

Firma specjalizuje się w obszarze nowoczesnych technologii.

Wymagania pracodawcy:

  • co najmniej półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość branży produkcyjnej/logistycznej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją, umiejętność analitycznego myślenia, wielozadaniowość.

Pracodawca oferuje:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz awansu w strukturach firmy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • grupowe ubezpieczenie NNW,
  • świadczenia z ZFŚS.

Twój zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za zespół 15-20 osób pracujący przy jednej linii pakującej,
  • delegacja zadań oraz monitorowanie pracy zespołu,
  • szkolenie nowych pracowników,
  • raportowanie do kierownika zmianowego.