Zamieszczona: 27 sierpnia 2020
Krotoszyn

Magazynier

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w branży produkcji świec i wkładów do zniczy. Pomimo kryzysu gospodarczego firma się rozwija i tworzy nowe miejsca pracy oferując stabilne zatrudnienie, warunki sprzyjające rozwojowi i dobrą atmosferę.

Chcesz zdobyć doświadczenie? – Wszystkiego Cię nauczymy

Miejsce pracy: Zalesie Małe

Zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii maszyn oraz analiza przyczyn wystąpienia awarii,
  • Realizacja przeglądów prewencyjnych urządzeń produkcyjnych,
  • Wykonywanie planów remontowych i przeglądów maszyn przemysłowych.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: mechanik lub pokrewne (min. zawodowe),
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym  według grafiku (3 zmiany).

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i nabycia nowych umiejętności z zakresu pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
  • Benefity: karta Multisport i ubezpieczenie grupowe,
  • Darmowy transport do pracy z miejscowości: Krotoszyn, Zduny, Pogorzela, Pudliszki, Pakosław.

Rekrutację prowadzimy telefonicznie i online.