Zamieszczona: 21 kwietnia 2020
LUĆMIERZ

Magazynier – Gospodarka materiałowa

Praca tymczasowa | 3024 zł / 3400 zł

Zakres obowiązków

  • operowanie oraz nadzór nad linią produkcyjną ,
  • eliminowanie niezgodności oraz wadliwego towaru,
  • produkcja opakowań,
  • prace magazynowe
  • mile widziane doświadczenie jako operator maszyn (linii produkcyjnej )

Wymagania

  • UPRAWNIENIA UDT
  • doświadczenie w pracy w nowoczesnym magazynie(fabryce)
  • doświadczenie w obsłudze produkcji
  • doświadczenie w pracy ze skanerem , obsłudze komputera

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stawkę – 18,00 zł/h brutto,
  • premię za pracę w 4 brygadach ,
  • dodatek za noce + 20%
  • szukamy osób do stałego zatrudnienia z możliwością przejścia na zakład

Rekrutację prowadzi HSS WORK (nr certyfikatu: 22915)

Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS WORK Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS WORK Sp. z o.o.”