Zamieszczona: 9 września 2020
Łódź

Mechanik Utrzymania Ruchu

Firma specjalizująca się w produkcji tektury i opakowań kartonowych.

Miejsce pracy: Łódź – Bałuty

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technicznych,
  • Wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja,
  • Usuwanie usterek i awarii maszyn i urządzeń,
  • Odpowiedzialność za prawidłową realizację planów prewencyjnych, smarowania i remontowych.

Wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie o profilu technicznym (technik mechanik),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Znajomość układów hydrauliki siłowej, pneumatyki,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet socjalny: karta Multisport, fundusz pożyczkowy, bony świąteczne, bilety do kina.

Rekrutacja prowadzona jest telefonicznie i online.