Zamieszczona: 6 kwietnia 2022
Łódzkie

Mechanik

Praca stała | do 7000 zł brutto

Naszym klientem jest producentem środków higieny osobistej dla niemowląt, kobiet oraz dla dorosłych – największa firma w Europie w tej branży. Obecnie powiększają swój zespół techniczny o nowych specjalistów z powodu budowy nowego zakładu produkcyjnego. Posiadają nowoczesny i zautomatyzowany park maszynowy przy którym będziemy pracować na stanowisku Mechanika.

Lokalizacja: Radomsko

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne lub zawodowe, specjalizacja: mechanika / budowa maszyn
  • Wiedza z zakresu mechaniki ogólnej
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność czytania rysunków mechanicznych i schematów pneumatycznych
  • Gotowość do pracy zmianowej – system IV brygad 12h (w miesiącu do 14 dni pracy)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • Wynagrodzenie zasadnicze do 7 000 zł brutto + premia kwartalna,
  • Ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna,
  • Szkolenia techniczne prowadzone przez firmy zewnętrzne,

Zadania na tym stanowisku:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn.
  • Utrzymanie wysokiego poziomu stanu technicznego maszyn produkcyjnych.
  • Optymalizacja procesów prewencyjnych dla zachowania ciągłości produkcji.
  • Identyfikowanie części zamiennych koniecznych do prawidłowego serwisu maszyny.
  • Raportowanie działań i tworzenie dokumentacji ułatwiającej przekazywanie wiedzy.