Zamieszczona: 22 sierpnia 2022
Łódzkie

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działająca na obszarze całej Polski. Nasze biuro znajduje się w Centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Prowadzimy projekty dla takich branż jak przemysł, logistyka, e-commerce, sprzedaż, marketing oraz IT. Współpracujemy z takim klientami jak Zalando, HM, UPS, Amcor, Tarczyński, Rainbow i wielu innych. Dołączając do nas, będziesz 5 osobą w naszym zespole (dział rekrutacji stałych).

Nasze oczekiwania:

  • Osoby, która chce rozwijać się w obszarze rekrutacji. Nie wymagamy doświadczenia, mamy zaplanowany dla Ciebie cały proces szkolenia, który ma pozwolić Ci na samodzielną pracę,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL, psychologia itp.) będzie dodatkowym plusem,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym plusem,
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w naszym biurze w Łodzi,

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pierwsza na 3-miesięczny okres próbny,
  • Oprócz wynagrodzenia zasadniczego, możesz liczyć na miesięczną premię za realizację projektów oraz premię kwartalną za zrealizowanie celu kwartalnego przez zespół,
  • Dodatki – dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej,
  • Rozwój – jest dla nas bardzo ważny, nasza branża dynamicznie się zmienia i musimy być gotowi, aby dostosować się do tych zmian. Zaproponujemy Ci szkolenia, konferencje branżowe (np. ROC Day), dużą ilość naszych wewnętrznych materiałów oraz biblioteczkę z książkami,

Twoje zadania:

Podczas 3-miesięcznego okresu próbnego planujemy wdrożyć Cię do naszego procesu rekrutacyjnego, nauczyć Cię sourcingu, prowadzenia rozmów rekrutacyjnych oraz wprowadzić Cię we wszystkie aspekty pracy rekrutera agencyjnego. Poniżej znajdziesz opis zadań, które docelowo będą przez Ciebie wykonywane.

  • Aktywnie poszukujesz kandydatów z wykorzystaniem różnych kanałów rekrutacji,
  • Prowadzisz rozmowy rekrutacyjne z kandydatami (rozmowa telefoniczna, wideokonferencje, spotkania),
  • Zapewniasz płynny proces rekrutacyjny poprzez umawianie spotkań, kontakt z kandydatem i klientem, zebranie i przekazanie feedbacku.
  • Prowadzisz między 8-12 projektów rekrutacyjnych – dajemy Ci przestrzeń do podjęcia decyzji, jakie projekty będziesz realizował(a),
  • Pracujemy na tygodniowych sprintach, tzn. planujemy naszą pracę na każdy nowy tydzień w poniedziałek, a w piątek na wspólnym spotkaniu podsumowujemy się,

Projekty: W swoim portfolio mamy zrealizowane projekty głównie dla przemysłu, logistyki, e-commerce, IT, sprzedaży, administracji biurowej, branży budowlanej, działów R&D, marketingu, HR oraz finansów – w tych obszarach się specjalizujemy.

Korzystamy z: Traffit, LinkedIn Recruiter Lite, Gitbook i Traffit (repozytorium wiedzy), MS Teams, Google Drive, Slack, Phantombuster, Lemlists oraz pakietów ogłoszeń na popularnych jobbordach.