Zamieszczona: 19 grudnia 2022
Łódzkie

Technolog procesów chemicznych

Prowadzimy rekrutację dla firmy, która specjalizuje się w wysokiej jakości procesach chemicznych i zasadach ich wykorzystania jako środki ochrony upraw. W ofercie znajdują się produkowane przez firmę wysokiej jakości syntetyczne i naturalne substancje używane do zwalczania organizmów szkodliwych, lub niepożądanych dla ochrony roślin. Firma ta działa globalnie i pomaga przy rejestracji środków agrochemicznych na terenie całej Europy.

Szukamy osoby do działu rozwoju na stanowisku Technologa. Jeśli jesteś świeżo po studiach i dopiero kształtujesz swoją ścieżkę zawodową lub pracujesz już od jakiegoś czasu w branży i to jest co lubisz robić chętnie z Tobą porozmawiam na temat stanowiska i oferty pracy.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne (inżyniera chemiczna i biochemiczna, chemia procesowa ogólna, chemia i inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji, technologia chemiczna itp.),
  • Zdolności analityczne i chęć do zdobywania wiedzy,
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu procesów technologicznych w obszarze formulacji.

Nasza propozycja:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, pierwsza umowa na okres 3 miesięczny lub od na 12 miesięcy w zależności od doświadczenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość otrzymania dodatku na wynajem mieszkania/pakiet relokacyjny)
  • Pracę w kameralnym 3 osobowym zespole,
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego,
  • Opieka medyczna Enel-Med.

Twoje zadania:

  • Opracowywanie i nadzór nad procesem technologicznym,
  • Wykonywanie eksperymentów oraz ich dokumentacja,
  • Wdrażanie usprawnień procesu pod względem technologicznym,
  • Tworzenie formulacji tak aby środki były skuteczne i trwałe,
  • Rozpoznawanie problemów oraz wprowadzanie działań zapobiegawczych.