Zamieszczona: 26 sierpnia 2020
Zalesie Małe

Operator Maszyn

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w branży produkcji świec i wkładów do zniczy. Pomimo kryzysu gospodarczego firma się rozwija i tworzy nowe miejsca pracy oferując stabilne zatrudnienie, warunki sprzyjające rozwojowi i dobrą atmosferę.

Miejsce pracy: Zalesie Małe

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Wykonywanie prostych ustawień maszyny.

Wymagania

  • Gotowość do pracy zmianowej (system 3 zmianowy),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub jako operator maszyn.

Jeżeli nie masz doświadczenia, a masz chęci i potrafisz zaangażować się w pracę to wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez firmę na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenie grupowe,
  • Darmowy transport do pracy z miejscowości: Krotoszyn, Zduny, Pogorzela, Pudliszki, Pakosław,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy w krótkim terminie!

Rekrutację prowadzimy telefonicznie i online.