Zamieszczona: 5 stycznia 2023
Łódzkie

Operator procesu produkcji

Firma, w której przyjdzie Ci pracować zajmuje się produkcją i sprzedażą pianek poliuretanowych. Jest to firma o austriackich korzeniach z lokalizacją w Ozorkowie.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji przy maszynach
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Brak przeciwskazań do pracy pow. 3 m wysokości
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziane uprawnienia UDT (IIS) na obsługę suwnic i wciągników; (IIŻ) żurawi oraz G1, G2, G3

Nasza propozycja:

  • Umowę o pracę BEZPOŚREDNIO PRZEZ FIRMĘ
  • Wynagrodzenie 4000-4400 zł brutto w zależność od kwalifikacji
  • Atrakcyjny system premiowy (premia motywacyjna za efektywność, premia roczna do 50% miesięcznej podstawy wynagrodzenia za przepracowany okres, premia za polecenie pracownika)
  • Możliwość rozwoju i zdobywania uprawnień
  • Pakiet medyczny Luxmed
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dobrowolne ubezpieczanie grupowe Open Life
  • Możliwość przystąpienia do PKK

Twoje zadania:

  • Terminowe i sumienne wykonywanie zleconych zadań
  • Ciągła dbałość o zachowanie wysokiej jakości produkowanego asortymentu
  • Obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej
  • Obsługa formy surowca
  • Prace porządkowe związane z utrzymaniem linii produkcyjnej
  • Obsługa maszyn i urządzeń z poziomu panelu