Zamieszczona: 11 kwietnia 2022
Łódzkie

Lider

Praca stała | 5 500 zł brutto + premie

Nasz Klient, który jest wiodącym światowym producentem innowacyjnych produktów i rozwiązań w zakresie opakowań do żywności. W związku z rozwojem i budową nowej komórki produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Operatora Prowadzącego.

Wymagania pracodawcy:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku operatora zautomatyzowanej linii produkcyjnej,
  • Doświadczenie w zakresie rozbudowy działu produkcyjnego lub udział w projektach związanych z rozwojem linii – mile widziane,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (docelowo system 4-brygadowy),
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Otwartość na nowe wyzwania, odpowiedzialność, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją, umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dyspozycyjność do odbycia kilkutygodniowej jednorazowej delegacji zagranicznej.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji stawiającej na rozwój i wdrażanie nowych technologii,
  • Udział w ciekawym, pełnym wyzwań międzynarodowym projekcie,
  • Ubezpieczenie grupowe i dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowy.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn wytwarzających i pakujących produkt,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem produkcji,
  • Czynności związane z koordynowaniem zespołu prowadzącego maszynę,
  • Odpowiedzialność za jakość procesu i realizację założonych celów,
  • Wsparcie i aktywny udział w projektach dotyczących nowych wdrożeń.