Zamieszczona: 2 lipca 2020
Łódź

Full Stack Developer

Praca stała | 10000-12000

Kilka słów o firmie

Zespół: 5 osób

Firma

Łódzka firma, która powstała przed 1980 r., początkowo mała firma zajmująca się produkcją drożdży winiarskich, a obecnie zajmują się dystrybucją produktów wyposażenia do przetwórstwa domowego (wędliniarskie, winiarskie, piekarnicze, piwowarskie, serowarskie, przetwórcze oraz gorzelnicze, akcesoria ogrodnicze i urządzenia pomiarowe) do większości krajów w Europie. Nowoczesna, rodzinna firma, w której doświadczysz koleżeńskiej atmosfery i będziesz mógł dalej rozwijać swoje kompetencje.

Projekt i zespół.

Cześć! Zacznę od zespołu, w końcu spędzisz z nimi dużo czasu. Będziesz współpracował w niedużym zespole, czterech devsów oraz lider zespołu – chłopaki specjalizują się w Python, Angular.JS oraz PL/pgSQL, wynika to głównie z potrzeb projektu, który jest realizowany. Przed pandemią cenili sobie pracę na miejscu w biurze, ze względu na atmosferę, obecnie pracują na HO. Projekt nad którym pracują jest to aplikacja webowa do zarządzania procesami biznesowymi firmy, oprogramowanie jest rozwijane w kierunku kompatybilności z zewnętrznymi systemami (logistyka, produkcja, sklep internetowy itp.). Projekt jest cały czas rozwijany i modernizowany – nie jest to czasowe wyzwanie, ograniczone ramami czasowymi, może to być dla Ciebie dłuższy przystanek.

Zakres obowiązków

Każdy dzień pracy będzie inny. Oczywiście, większość czasu będziesz skupiał się na kodowaniu, rozwijaniu nowych funkcjonalności, przygotowaniu dokumentacji i testowaniu kodu, lecz spędzisz też czas na kontakcie z odbiorcą docelowym – czyli z współpracownikami z innych działów w firmie. Ich potrzeby biznesowe będziesz zamieniał w nowe funkcjonalności.

Wymagania

·         Bardzo istotna jest dla nas znajomość języka proceduralnego  PL/pgSQL,

·         Masz doświadczenie w Python oraz Angular.JS

·         Znasz HTML / CSS

·         Mile widziane doświadczenie z jQuery lub Bootstrap

Oferujemy

·         Zatrudnienie na podstawie UoP/B2b

·         Wynagrodzenie do 12 tyś. zł brutto,

·         Premie kwartalne oraz roczne

·         Prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie

·         Zniżki na zakupy w salonie firmowym

·         Darmowa kawa, herbata i ziółka