Zamieszczona: 27 kwietnia 2023
Łódź, Górna/Rzgów

Pracownik magazynu z elektroniką

Praca tymczasowa |

Dla jednego z naszych klientów, lidera w dystrybucji drobnej elektroniki poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika magazynowego.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji,
  • dostępność do pracy zmianowej oraz rotacyjnej (praca w dwóch lokalizacjach)
  • chęć do podjęcia dłuższej współpracy,

Nasza propozycja:

  • umowa o pracę – zatrudnienie bezpośrednie po około 6 miesiącach,
  • stawka godzinowa 24 zł brutto/h
  • premia za obecność w pracy, wydajność i jakość
  • praca w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 9:00-17:00, 12:00-20:00)
  • dofinasowanie do posiłków
  • zagwarantowany dojazd pracowniczy na terenie Łodzi

Twoje zadania:

  • kompletowanie zamówień za pomocą skanera,
  • etykietowanie,
  • pakowanie komponentów zgodnie ze standardami,
  • liczenie, ważenie i mierzenie elementów,
  • praca w ciągłym ruch

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: ewa.popowicz@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 514-150-556

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/