Zamieszczona: 19 stycznia 2021
Łódź

Project Manager – New Product Development

Naszym klientem jest producent opakowań tekturowych oraz papierowych,  który w ostatnich latach stał się częścią międzynarodowego lidera w tej branży. Razem starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, stale wprowadzając innowacje, aby oferować wydajne i zrównoważone rozwiązania.

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za stworzenie nowego procesu opracowania nowych produktów dla firmy. Poszukiwanie poddostawców, materiałów, analizę wykonalności zleconych opakowań jak i tworzenie propozycji nowych produktów. Dodatkowo, to przeprowadzanie feasability study testów opakowań, opieka nad całym  procesem do momentu wdrożenia projektu.

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów,
  • Znajomość certyfikacji BRC, HCCP oraz wymogów produkcji opakowań spożywczych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1),

Oferujemy

Praca zgodna z Twoimi kwalifikacjami

  • Realny wpływ na działania firmy,
  • Udział w interesujących, pełnych wyzwań projektach,
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów,

Atrakcyjne warunki

  • Atrakcyjna płaca podstawowa,
  • Roczna premia,
  • Zatrudnieni na podstawie umowy o pracę,

Dodatkowe korzyści

  • Udział w szkoleniach oraz konferencjach,
  • Pakiet Multisport,
  • Kurs językowy,