Zamieszczona: 16 stycznia 2023
Łódzkie

Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży – branża techniczna

Nasz Klient specjalizuje się w zakresie produkcji odlewów ze stopów aluminium dla branży AGD, motoryzacyjnej, elektronicznej, elektro-narzędziowej i budowlanej. Będziesz pracował/a w niedużym, kilkuoosobowym zespole.

Nasze oczekiwania:

  • min. rok doświadczenia na stanowisku sprzedażowym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • wykształcenie techniczne – mile widziane
  • znajomość programu MS Excel
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Nasza propozycja:

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w organizacji z wieloletnim doświadczeniem
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz możliwość uzyskania premii
  • ubezpieczenie PZU
  • kartę sportową FitProfit, FitSport
  • praca w systemie 1- zmianowym
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz rozwijania kompetencji

Twoje zadania:

  • poszukiwanie kooperantów
  • przygotowanie ofert i zamówień oraz realizacja dostaw do klienta
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami oraz dostawcami
  • aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • rozpoznanie i analiza potrzeb klientów krajowych i zagranicznych
  • udział w spotkaniach, tłumaczenia