Zamieszczona: 13 grudnia 2022
Lubelskie

Przedstawiciel Handlowy

Praca stała | 3500 zł netto

Firma w której przyjdzie Ci pracować określana jest mianem miejsca, w którym to klient może wszystko załatwić od ręki. Jest to pierwszy sklep w Polsce z siedzibą w Lublinie, który wyróżnia się możliwością idealnego doboru wózka inwalidzkiego w związku z szeroką ofertą jak i również możliwością przetestowania sprzętu w praktyce. Firma również zajmuje się dystrybucją swojego sprzętu dla partnerów w całej Polsce.

Do Twoich zadań na stanowisku przedstawiciela handlowego będzie należał rozwój sieci kontaktów partnerów i klientów jak i również bezpośrednie spotkania w całej Polsce i prezentacja oferty.

Nie masz doświadczenia? Spokojnie, firma zapewni Ci odpowiednie przygotowanie, liczą się chęci!

Nasze oczekiwania:

  • Chęć do pracy i rozwoju w sprzedaży doradczej
  • Determinacja w dążeniu do pozyskania klientów
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu, kreatywność,
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Mile widziana wiedza na temat anatomii ludzkiego ciała
  • Wykształcenie – mile widziane kierunki z obszaru medycznego (pielęgniarstwo, fizjoterapia, zdrowie publiczne, ratownictwo medyczne), ale i również inne kierunki powiązane ze sprzedażą
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczanie w sprzedaży i pracy z klientem
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie o charakterze długoterminowym na umowę o pracę (możliwy również kontrakt B2B)
  • Wynagrodzenie na okresie próbnym 3500 zł netto
  • Premie procentowe za osiągnięcia sprzedażowe
  • Możliwość awansu na stanowisko starszego przedstawiciela
  • Wsparcie doświadczonego zespołu – szczegółowe wprowadzenie do struktur firmy przez pierwsze tygodnie pracy
  • Benefity takie jak: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, spotkania z trenerem języka angielskiego
  • Szkolenia produktowe/sprzedażowe
  • Dofinansowanie do wybranych szkoleń
  • Narzędzia do pracy: auto służbowe do użytku prywatnego, laptop, telefon

Twoje zadania:

  • Praca w trybie: 2 dni w biurze, 3 dni w terenie
  • Dbałość oraz współpraca z klientami oraz partnerami firmy w całej Polsce
  • Pozyskiwanie nowych klientów/partnerów poprzez aktywną sprzedaż (cold call, cold mail, cold meeting np. w sklepach medycznych)
  • Dojazdy do klientów w całej Polsce
  • Prezentacja i sprzedaż produktów z portfolio firmy oparta na doradztwie oraz szczegółowym zapotrzebowaniu klientów/partnerów
  • Prezentacja produktów firmy
  • Udział w rozwoju firmy poprzez realizację wyznaczonych celów