Zamieszczona: 8 kwietnia 2021
Łódź

Przedstawiciel techniczno-handlowy

Firma to specjaliści zajmujący się stolarką aluminiową i PCV. Współpracują z najlepszymi markami z branży przy użyciu światowej klasy, sprawdzonych systemów zewnętrznych i wewnętrznych. Realizowane projekty są spersonalizowane dla każdego klienta. Współpracują z dużymi firmami, deweloperami jak i z prywatnymi odbiorcami.

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż okien i drzwi z PVC, aluminium oraz renomowanych polskich producentów,
  • Przygotowywanie wycen, ofert oraz rozwiązań technicznych dla klientów,
  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku,
  • Tworzenie własnej sieci sprzedaży w zakresie oferowanych produktów,
  • Realizowanie programu sprzedaży firmy,

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Znajomość branży stolarskiej, okienniczej,
  • Mile widziane doświadczenie w montażu okien, drzwi,
  • Dobra organizacja pracy oraz nastawienie na cel,

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • Zasadnicze wynagrodzenie + premia sprzedażowa,
  • Udział w branżowych konferencjach, targach, sympozjach w kraju i zagranicą,