Zamieszczona: 18 lutego 2021
Plewiska k. Poznania

Specjalista ds. Compensation & Benefits

Nasz klient jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann AG. Zatrudnia ponad 70 000 pracowników w 40 krajach. Od lat są liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój  firmy
umożliwia tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie, rozwijanie oraz aktualizacja systemów płacowych i motywacyjnych,
  • Opracowywanie danych do budżetów wynagrodzeń, monitorowanie ich realizacji oraz
    sporządzanie raportów,
  • Koordynowanie procesu przeglądu wynagrodzeń,
  • Przedstawianie rozwiązań i rekomendacji w zakresie systemów wynagrodzeń w firmie,
  • Analizowanie zewnętrznych benchmarków w zakresie systemów płacowych
    i motywacyjnych dla stanowisk administracyjnych i produkcyjnych,
  • Proponowanie usprawnień i automatyzacji w zakresie systemów wynagrodzeń,
  • Odpowiedzialność za regulaminy i procedury związane z systemami motywacyjnymi
    w organizacji,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami,

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej organizacji,
  • Wiedza z zakresu stosowanych systemów płacowych i motywacyjnych,
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu zmian w systemach wynagradzania,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację,

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Pakiet benefitów,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,