Zamieszczona: 14 lipca 2020
Łódź, ul. Techniczna

Specjalista ds. IT

Praca tymczasowa |

Zakres obowiązków

Zadania:

  • Koordynowanie  projektów  w zakresie technologii informatycznych o różnej skali i wielkości
  • Wspieranie  projektów i programów IT dostarczających rozwiązania dla nowych procesów biznesowych
  • Codzienne wsparcie w bieżącej pracy działów, obsługa systemów wewnętrznych (konfiguracja urządzeń peryferyjnych, sprzętu sieciowego)
  • Poszukiwanie alternatywnych rozwiązań i usprawnień
  • Przeprowadzanie instalacji i aktualizacji oprogramowania
  • Codzienne zarządzanie bazą danych problemów/ryzyka w celu dokładnego raportowania
  • Organizacja wewnętrznych i zewnętrznych audytów bezpieczeństwa i zgodności informacji
  • Obsługa sieci LAN / WAN, okablowanie i rozwiązywanie problemów
  • Przygotowywanie raportów dla IT Managera

Wymagania

Szukamy osoby, która:

  • Posiada minimum 3-letni staż pracy
  • Zna języki programowania PHP a znajomość C ++ /C # / Python będzie dodatkowym atutem
  • Ma doświadczenie w pracy z MS SQL Server 2008 R2 – 2016, T-SQL, dynamicznym SQLu, skryptami oraz w zarządzaniu bazami SQL Server i instancjami oraz administrowaniu nimi, HTML, CSS, JavaScript, Jquery
  • Potrafi tworzyć aplikacje komputerowe za pomocą Visual Basic 6.0
  • Włada bardzo dobrze językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Potrafi myśleć analitycznie a do realizacji zadań podchodzi z dokładnością i rzetelnością
  • Cechuje się terminowością, sumiennością i dokładnością w działaniu
  • Umie pracować w zespole i jest otwarta na feedback
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu ERP

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wygodny fotel od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w nieformalnej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim i angielskim na adres email:  iza.milka@hsswork.pl

Rekrutację prowadzi HSS WORK (nr certyfikatu: 22915)

Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS WORK Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS WORK Sp. z o.o.”