Zamieszczona: 11 kwietnia 2022
Łódzkie

Specjalista ds. kadr i płac

Kilka słów o firmie

Twój przyszły pracodawca

Polska firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą odzieży. Na początku skupiała swoją działalność wokół produkcji męskich koszul, wraz z rozwojem poszerzyła swój asortyment i od kilku lat z sukcesem tworzy pełne kolekcje uzupełnione dodatkami i akcesoriami.

Oczekujemy:

  • Praktyczna znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz umiejętność prawidłowej interpretacji zmian,
  • Znajomość programu Płatnik
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy , zaangażowanie , komunikatywność systematyczność w wykonywaniu obowiązków
  • Min roczne doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe (prawo pracy, kadry i płace, ZZL i pokrewne)

Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe (multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Zgrany zespół
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Liczne szkolenia

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa (prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów kadrowych: umowy o pracę, świadectwa pracy oraz inne dotyczące zatrudnienia i jego przebiegu),
  • Kalkulacja oraz sporządzanie deklaracji podatkowych związanych z zatrudnieniem,
  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy m.in. weryfikacja poprawności harmonogramów czasu pracy, ewidencjonowanie nieobecności ( m.in. urlopów okolicznościowych, zwolnień lekarskich), rozliczanie godzin nadliczbowych
  • Sporządzanie oraz korygowanie raportów i deklaracji ZUS
  • Zarządzanie PPK