Zamieszczona: 1 lutego 2021
Stryków

Specjalista ds. rekrutacji

Kilka słów o firmie

Lokalizacja: Sosnowiec, ok. Strykowa

Pomagają w rozwoju biznesu i marek swoim klientom po przez świadczenie dla nich usług logistycznych oraz outsourcingowych. Współpracują głównie z klientami z branży fashion, beauty oraz hightech. Obecną rekrutacje prowadzimy do ich centrum logistycznego, które zlokalizowane jest w miejscowości Sosnowiec (ok. Strykowa).

Zakres obowiązków

Trafisz do 2 osobowego zespołu rekrutrów, których zdaniem jest zapewnienie odpowiedniej ilości pracowników w poszczególnych działów, dzięki skutecznym i trafnym rekrutacją. Będziesz odpowiadał/a za prowadzenie wewnętrznych oraz zewnętrznym projektów rekrutacyjnych głównie na stanowiska niższego i średniego szczebla. Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi będziesz budował/a pozytywny wizerunek organizacji wśród kandydatów.

Wymagania

  • Osoby, która posiada doświadczenie w prowadzeniu wolumenowych projektów rekrutacyjnych oraz projektów średniego szczebla (mile widziane doświadczenie z agencji pracy),
  • Osoby która potrafi wykazać się kreatywnością w swoich działaniach, jest nastawiona na osiągnięcie celu oraz potrafi zachować profesjonalny, ale i przy tym pozytywny wizerunek przy prowadzonych projektach rekrutacyjnych,
  • Umiejętności komunikowania się w j. angielskim na poziomie B1,

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju kompetencji po przez dedykowane szkolenia,
  • Benefity: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne
  • Praca w godzinach między 7 a 9 – w tym momencie zespół pracuje w trybie hybrydowym,