Zamieszczona: 8 grudnia 2022
Łódzkie

Specjalista ds. Rekrutacji

HSS Work Sp. Z o.o. (nr certyfikatu 22915) to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Realizujemy rekrutacje personelu dla wielu klientów na terenie Polski.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej – mile widziane
  • podstawowej znajomości programów pakietu MS Office
  • samodzielności oraz komunikatywności
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • zaangażowania oraz chęci podejmowania wyzwań

Nasza propozycja:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)

Twoje zadania:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych pracowników tymczasowych
  • nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientem
  • podejmowanie aktywnych działań promocyjnych na lokalnym rynku pracy selekcja kandydatów
  • prowadzenie podstawowej administracji kadrowej
  • przygotowywanie raportów/danych/zestawień