Zamieszczona: 28 sierpnia 2020
Zgierz

Specjalista ds. SEO

Chciałbym Ci polecić pracodawcę, który ma w swojej świadomości zakodowane, że świetna firma jest tworzona przez jeszcze lepszy zespół. Zapewnia warunki do ciągłego rozwoju, szukania dla siebie nowych doświadczeń w marketingu oraz przestrzeń do prowadzenia samodzielnych projektów, w których może się wykazać i brać za nie pełną odpowiedzialność

Chcielibyśmy porozmawiać z Tobą o pracy na stanowisku:

Specjalista ds. SEO (regular/senior)

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie strategii SEO – od analizy słów kluczowych, przez analizę konkurencji do oceny rentowności działań,
  • Optymalizacja stron www – analiza struktura strony, crawl budget, wewnętrzne przekierowania, thin content, analiza porównawcza w zakresie contentu,
  • Linkbuilding – zarządzanie i weryfikacja,
  • Bieżące planowanie działań i raportowanie (wieje nudą, ale jest niezbędne),
  • prowadzenie stałych działań SEO (pozycjonowanie stron) – linka dofollow nie mogło tutaj zabraknąć,
  • Narzędzia pracy: screaming frog, clusteric, searchmetrics, ahrefs, senuto, surferseo, log file analyzer, Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Google Data Studio, Keyword Tool, #turboasapmachine3000.

Wymagania

Na pewno posiadasz już 3 letnie doświadczenie w SEO w działaniach komercyjnych (onsite oraz offsite). Miałeś/aś już doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów, lecz potrafisz się odnaleźć w pracy w zespołowej. Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: B2B  5000 zł – 7500 zł netto, UoP 4200zł  – 6300zł brutto
  • Wynagrodzenie oparty o podstawę i premię za realizacje wyznaczonych celów (powyżej widełki samej podstawy),
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym,
  • Przejrzystą ścieżkę kariery,
  • Budżet na szkolenia, warsztaty i kursy w Polsce i za granicą,
  • Na terenie biura posiadamy własną siłownie, konsole do gier, stół bilardowy, saunę, raz w tygodniu możemy skorzystać z usług masażysty i kilka innych atrakcji. Ogólnie mamy fajną przestrzeń do spędza czasu i integracji,