Zamieszczona: 27 sierpnia 2020
Łódź

Specjalista ds. Sprzedaży

HSS WORK rośnie w siłę – tworzymy nowe miejsca pracy w Łodzi!

Wywodzimy się z grupy Fenix Poland, która od 2012 zajmuje się dostarczaniem pracowników tymczasowych i doradztwem personalnym. Posiadamy 8 biur w Polsce, które obsługują blisko 100 Klientów.

Jesteśmy specjalistami od problematycznych i pilnych projektów dlatego do działu handlowego poszukujemy:

Pasjonatów sprzedaży doradczej, osobowości can-do, głów pełnych kreatywnych pomysłów, osób głodnych rozwoju i nastawionych na sukces.

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów (Cold Call, Cold Mail i Social Selling) z terenu całej Polski w zakresie rekrutacji stałych, pracy tymczasowej i outsourcingu procesów produkcyjnych;
  • Prowadzenie procesu sprzedaży od inicjacji kontaktu, badania potrzeb, przedstawienia oferty, odbywania spotkań/prezentacji po negocjacje i finalizację umów;
  • Pełnienie roli Opiekuna Klienta, utrzymywanie dobrych relacji biznesowych;
  • Uzupełnianie CRM – działamy na Bitrix24;

Wymagania

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług
    (mile widziane doświadczenie w pracy z działami HR)
  • Twoim żywiołem jest poszukiwanie nowych Klientów,
  • Jesteś nastawiony na realizację celów sprzedażowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Jeden z najatrakcyjniejszych systemów prowizyjnych na rynku;
  • Nowoczesne biuro w centrum Łodzi;
  • Wsparcie Mentora przez cały okres wdrożeniowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach;
  • Pracę w pełnym energii zespole, w spółce będącej częścią grupy kapitałowej działającej na terenie Polski i Niemiec,
  • Dużą samodzielność, elastyczne godziny pracy;
  • Realny wpływ na tworzenie działu handlowego;
  • Auto służbowe po okresie próbnym;